logo

5 tipov na darček pre muža

V tomto článku sa pozrieme na 5 nápadov na darčeky pre muža, ktoré sú vhodné pre rôzne príležitosti. Nech už ide o jeho narodeniny, výročie alebo Vianoce.

Share

Pozornosť pri výbere darčeka pre muža je niekedy náročná, pretože každý muž má svoje vlastné záľuby a preferencie. Či už hľadáš darček pre svojho partnera, otca, brata alebo priateľa, je dôležité zvážiť niekoľko faktorov, aby si mohol/mohla nájsť ten správny darček, ktorý ho poteší a prekvapí.

V tomto článku sa pozrieme na 5 nápadov na darčeky pre muža vhodné pre rôzne príležitosti.


Nech už ide o jeho narodeniny, výročie, Vianoce alebo iný významný deň, tieto tipy ti pomôžu nájsť ideálny darček, ktorý mu preukáže tvoju lásku a starostlivosť. Rozoberieme rôzne kategórie darčekov, aby sme ti poskytli široký výber možností, ktoré sa hodia pre rôzne typy mužov.

Ak chceš zistiť, aké darčeky budú tvojho muža tešiť a prekvapovať, nechaj sa inšpirovať našimi nápadmi a odporúčaniami.
Čítaj ďalej, aby si zistili, aký darček môže byť ten správny pre vášho osobného hrdinu.

TIPY na darček od KAZUE:

 1. Cestovný príbor z nehrdzavejúcej ocele
  Outlery – tmavo modrý

  Pre cestovateľov alebo milovníkov kempovania poteší veľmi malá a praktická cestovná súprava príborov. Plnohodnotný príbor, ktorý zložíš za pár sekúnd. Ekologické, skladné a odolné.


 2. Liatinová panvica

  Ak je tvoj manžel, otec alebo brat vášnivý kuchár, určite sa poteší liatinovej panvici od Skeppshult. Tieto panvice obsahujú len prirodzene čisté ingrediencie bez škodlivých chemikálií, preto predstavujú ekologickú a zdravú alternatívu k moderným panviciam s povrchovou úpravou.

 3. Kniha

  Knihu môžeme považovať za jednu z najlepších možností darčeka. Je univerzálnym darčekom, ktorý je vhodný pre ľudí všetkých vekových kategórií. Môže byť výborným spoločníkom pre chvíle oddychu, príležitosťou na vzdelanie, alebo priestorom pre kreativitu.
  Na našom e-shope sa môžeš inšpirovať knihami Domácnosť bez odpadu, Bez odpadu, Neobyvateľná Zem, Lepší život bez plastov alebo Ako sa zbaviť plastov.

 4. Outdoorové balenie Včelobal na cesty prírodou

  Outdoorové balenie od Včelobalu ponúka vychytávky pre každého milovníka aktivít v prírode. Lezci, bežci, turisti, vodáci, ste na správnom mieste. Balenie obsahuje Včelobaly veľkosti S, M, L, Ecopal – podpaľovač, s ktorým nezlyháte a pevné kompostovateľné vrecko na odpad.

 5. Balíček pre muža

  Daruj ekologický balíček plný prekvapení pre pána, ktorý vytvoríme za teba. Do krásnej krabice ti vyskladáme ešte krajší obsah.
  Nájde si tam :
  1x Včelobal veľkosť S (folklórzvieratkáturista, alebo rozkvitnuté)
  1x Vonná drevenná mandala Botanicandle (tuja, grep, citrónmedovka, koriander, bazalka; alebo čierne korenie, tonka)
  1x Sójová sviečka Candler (Vlčí hladDedov batoh alebo Noc pri pahrebe)
  1x Zubné tablety ZeoZoe – mäta pieporná
  1x Prírodný tuhý deodorant bez sódy – Chladivý vánok alebo Bylinkové opojenie
  1x Tuhý šampón proti vypadávaniu vlasov s kondicionérom – Maca 25g

Veríme, že ti tento článok poskytol inšpiráciu a uľahčil výber darčeka.