logo

O nás

Hovorí sa, že prvý krok k riešeniu problému je priznať si ho. Pokiaľ si ho neuvedomujeme, nemôžeme vykonať činy k jeho odstráneniu. Naša planéta čelí hneď niekoľkým nástrahám a ešte donedávna sme si to ani len neuvedomovali. Množstvo ľudí sa však v súčasnej dobe prebúdza a začína otvárať oči. A k takým patríme aj my.

A tak to začalo…

Moje meno je Lukáš a s mojou manželkou Ivetkou sme sa rozhodli tejto planéte pomôcť. Začalo to mojimi zdravotnými problémami, ktoré sa so mnou ťahali niekoľko rokov. Moja imunita bola oslabená, často som býval chorý a pravidelne som užíval lieky. Pomoc som neustále hľadal u lekárov, no tá akosi neprichádzala. Až keď som sa na konci roku 2018 stretol s naším rodinným lekárom, začal sa mi pomaly meniť môj život. Stačilo jedno slovo, ktoré ma nasmerovalo tou správnou cestou.

Otužovanie

S otužovaním som začal hneď po tom, ako som dobral lieky. Práve táto nová záľuba, ktorá sa stala novým životným štýlom, zmenila mne aj mojej manželke život. Zmenili sme spôsob bytia, prehodnotili množstvo dôležitých vecí, u nás doma sme zaviedli minimalizmus, začali sme separovať odpad, neplytvať.

Tieto zmeny viedli k tomu, že sme začali premýšľať ekologickejšie. Osud našej planéty nám nebol ľahostajný a rozhodli sme sa, že urobíme všetko, čo bude v našich silách, aby sme túto Zem ušetrili aj pre ďalšie generácie. A čo je lepšie, ako odovzdať tento stav mysle ďalej? A možno práve tebe!

Ekologický e-shop

Čím viac ľudí začne žiť ekologickejšie, tým lepšie pre našu Zem. Preto sme sa rozhodli podeliť sa o naše skúsenosti s takýmto zelenším životom. Založili sme internetový obchod KAZUE.sk – a to hlavne preto, aby sme dostali ekologické produkty bližšie k vám, aby boli dostupnejšie. Sami dbáme na to, akými vecami sa obklopujeme a tiež na to, aký má náš spôsob života vplyv na planétu. Veríme, že je medzi nami mnoho podobných ľudí – stačí im len podať pomocnú ruku. A na to sme tu.

Na KAZUE.sk nájdeš výlučne produkty, ktorým my sami veríme a ktoré používame aj u nás doma. Snažíme sa neustále hľadať nové a ekologickejšie alternatívy k najčastejšie používaným produktom. Ponúkame ti široký výber produktov pre starostlivosť o telo, úžasnú a zdravšiu ekologickú drogériu či produkty pre domácnosť a mnoho iného. S našou pomocou môžeš ekologickejšie prať, umývať, upratovať, variť, bývať – a hlavne žiť.

Na zlepšenie stavu nášho sveta stále nie je neskoro. Treba len chcieť, vziať svoj život do svojich rúk a myslieť aj na budúcnosť. Učíme sa, skúšame nové veci a veľmi radi sa o ne podelíme – a dúfame, že inšpirujeme aj teba!

Viac sa dozvieš v našej sekcii BLOG.