logo

Jack N' Jill

Jack N‘ Jill vytvorili manželia Justin a Rachel z Austrálie. Po narodení svojho prvého dieťaťa rozhodli pridať k rodičom na celom svete, ktorým záleží na súčasných problémoch s prostredím a na tom, aké priame účinky majú na naše deti. Začali spochybňovať všetko, s čím prišiel ich chlapec do kontaktu, lebo ho nechceli vystavovať účinku zbytočných prísad a chemikálií. Z nedostatku možností výberu v rámci ústnej hygieny boli frustrovaní.

Rozhodli sa preto vytvoriť tú absolútne najbezpečnejšiu a najchutnejšiu zubnú pastu pre deti.

100% bezpečná zubná pasta pre deti Jack N‘ Jill – obzvlášť s ohľadom na to, že deti pastu často prehĺtajú. Má 5 príchutí, v certifikovanej organickej kvalite, ako aj nechtík lekársky pre upokojenie ďasien.

Sme presvedčení, že produkty Jack N´Jill majú najvyšiu kvalitu a 100% -tnú bezpečnosť. To dokazuje aj fakt, že spoločnosť EWG´s označila zubné pasty Jack N’Jill za najbezpečnejšie detské zubné pasty, neobsahujúce žiadne chemikálie. Spoločnosť EWG´s – jedna z najväčších spoločností na svete, ktoré informujú o bezpečnosti produktov. V ich databáze sa nachádza viac než 69 000 položiek a každý mesiac navštívi ich stránku takmer milión ľudí.

Okrem zubnej pasty Justin a Rachel navrhli a vyrobili prvé detské zubné kefky z kukuričného škrobu, rad silikónových kefiek pre starostlivosť od prvého zúbka, vyrobené zo vzácneho lekárskeho a potravinárskeho silikónu, poháriky z bambusových a ryžových pliev a vrecúško zo 100% prírodnej bavlny.

Jack N´Jill – spoločnosť ohľaduplná voči prírode. Má minimalistické balenia produktov: kartón z recyklovateľného papiera a okienko zo stopercentného kukuričného škrobu bez BPA.

Zobrazených 1–15 z 17 výsledkov