logo

The Natural Family co.

The Natural Family Co. vyvinuli Justin a Rachel Bernhautovi z Austrálie ako odpoveď na zúfalý výkrik mnohých ľudí, ktorí hľadajú prírodnú zubnú pastu. Takú, ktorú by mohli používať každý deň, bez nových prísad a bez výziev… Podelili sme sa o ich bolesť. rokov sme sa stretli s mnohými možnosťami, ktoré boli jednoducho neprijateľné, t. j. chutili ako čistič na podlahy alebo mali konzistenciu soplíkov.

Odhodlaní postaviť sa tejto výzve a zbaviť svet nehodnej zubnej pasty, začali široko-ďaleko hľadať rastlinu. Rastlinu, ktorá by chutila čisto a sviežo – takú, ktorá by mohla predstavovať dôležité aspekty života v Austrálii. V čarovnom momente narazili na divokú mätu, ktorá ticho prekvitala na brehu potoka – čo by kameňom dohodil od ich vlastného dvora. Neskôr zahrnuli austrálsku mätu do všetkých druhov zubných pást NFco.

Po dlhom výskume, laboratórnych vylepšeniach a čistení zubov vyvinul tím v NFco rad, ktorý spĺňa všetky políčka. Svieža, mätová chuť, efektívne čistenie a odstraňovanie zubného povlaku a vytláča sa z tuby bez prekvapení. Vyrobené z prírodných ingrediencií najvyššej kvality.

Vhodné pre celú rodinu! Odroda zubnej pasty NFco Original sa môže bezpečne používať od 6 mesiacov  (za predpokladu, že máte „mätové dieťa“…)

V našom e-shope nájdete z tejto značky taktiež biologicky rozložiteľné zubné kefky a zubné nite bez škodlivých chemikálií a plastov.

Zobrazujú sa všetky 2 výsledky