logo

Liatinová panvica: tajomstvo perfektných pokrmov

V tomto článku sa pozrieme na dôvody, prečo by si mal/a zvážiť investíciu do liatinovej panvice, ako ju správne používať a čistiť.

Share

Liatinová panvica je skutočným klenotom v každej kuchyni. Svojou trvácnosťou, vynikajúcim tepelným vedením a všestranným použitím sa stala obľúbenou voľbou nielen u profesionálnych kuchárov, ale aj u domácich kuchárov. V tomto článku sa pozrieme na dôvody, prečo by si mal/a zvážiť investíciu do liatinovej panvice, ako ju správne používať a čistiť.

1. Trvácnosť a kvalita materiálu

Liatinové panvice sú známe svojou dlhou životnosťou a odolnosťou voči opotrebeniu. Ich kvalitný materiál zaručuje rovnomerné tepelné rozloženie a odolnosť voči poškodeniu.

2. Vynikajúce tepelné vlastnosti

Liatinová panvica dokáže udržať vyššiu teplotu dlhšie, čo je ideálne pre prípravu krásne opečených pokrmov. Je to vynikajúca voľba pre grilovanie a pečenie.

3. Liatinová panvica je všestranná a univerzálna

S liatinovou panvicou môžeš variť, piecť, smažiť, grilovať a dokonca aj dusiť. Je to všestranný nástroj, ktorý ti umožňuje prichystať širokú škálu pokrmov bez toho, aby ste potrebovali viacero rôznych hrncov a panvíc.

4. Údržba a čistenie

Aj napriek svojej robustnosti je liatinová panvica pomerne jednoduchá na údržbu a čistenie. Stačí ju opláchnuť teplou vodou, vysušiť a potrieť tenkou vrstvou oleja na ochranu povrchu.

Čo dodať na záver?

Liatinová panvica je nenahraditeľným nástrojom v každej kuchyni. Jej trvácnosť, vynikajúce tepelné vlastnosti a všestranné použitie ju robia nevyhnutnou voľbou pre každého, kto si cení kvalitu a výkon vo svojej kuchyni.

Pozývame ťa na nákup liatinových panvíc Skeppshult na eshope KAZUE!

Tradícia značky Skeppshult siaha až do roku 1906, kedy sa Carl E. Anderson rozhodol usadiť na juhu Švédska a založiť zlievareň. Dnes sa táto značka môže pýšiť výrobou kvalitného liatinového riadu a doplnkov, vyrobených len z prirodzene čistých a prísne kontrolovaných ingrediencií bez škodlivých chemikálií.

Navštívte náš ekologický eshop KAZUE a objavte našu širokú ponuku kvalitných liatinových panvíc a pomocníkov do kuchyne. Pridaj si do svojej kuchyne to najlepšie a vychutnaj si varenie s prírodnými materiálmi.

Tvoje jedlá budú ešte chutnejšie a zdravšie!

Liatinová panvica – 24 cm, buková rúčka
Liatinová panvica na lievance – buková rúčka
Liatinový drvič na korenie – korok