logo

Cestovný príbor môže byť vkusný a skladný zároveň.

Cestovný príbor je neoddeliteľnou súčasťou každej cesty. Výber správneho cestovného príboru je dôležitý nielen pre tvoje pohodlie, hygienu, ale aj pre prírodu.

Share

Cestovný príbor je neoddeliteľnou súčasťou každej cesty, či už ste na dovolenke, služobnej ceste alebo len na víkendovom výlete. Výber správneho cestovného príboru je dôležitý nielen pre tvoje pohodlie, hygienu počas cesty, ale aj pre životné prostredie. Na trhu existuje mnoho rôznych druhov cestovného príboru, od jednorazových plastových po luxusné nerezové komplety.

Ktorý príbor si vybrať a prečo?

Jednorazové cestovné príbory

V poslednej dobe sa veľkému úspechu tešili najmä plastové jednorazové príbory. Ide o veľmi lacné a jednoduché riešenie, avšak manipulácia s nimi je veľmi obmedzená. Ďalšia z nevýhod sa týka ich životnosti. Zväčša sa vyhodia sa hneď po jednom použití, čo spôsobuje to, že dnes sa topíme v mori plastových lyžičiek a vidličiek. Rozloženie takéhoto neekologického príboru môže trvať storočia, čo je dosť času na to, aby sa postupne dostal až to nášho potravinového reťazca.
Častokrát sa stretáveme s podobnou náhradou za tieto plastové príbory a to s drevenými alebo bambusovými príbormi, ktoré síce pochádzajú z obnoviteľných zdrojov, ich životnosť sa však od tých plastových veľmi nelíši.

Nerezový cestovný príbor

Ak však hľadáš trvanlivejšie a kvalitnejšie riešenie, ktoré nezaťažuje životné prostredie, upriam pozornosť na nerezový cestovný príbor Outlery. Cestovné príbory Outlery sa vyrábajú z materiálu SS304, čo je najkvalitnejšia nehrdzavejúca oceľ. Je teda odolný voči korózií a ľahko čistí a dezinfikuje. Navyše, nerezový cestovný príbor má vysokú odolnosť a môže vydržať mnoho rokov používania. Manipuláciu s ním môžeme porovnať s bežným plnohodnotným príborom. Po použití sa dá jednoducho zložiť do veľmi malej a ľahko prenosnej plechovky. V našom obchode je tento ekologický cestovný príbor dostupný vo viacerých farbách, preto si medzi nimi nájde ten svoj naozaj každý.