logo

Balíme ekologicky

Aby si nám veril, že aj my balíme ekologicky, a to každú jednu objednávku, dnes ti predstavíme ako všetky baliace materiály a obaly sa dostanú k nám.

Share

Aj takto chránime naše životné prostredie a zákazníkom vysielame odkaz, že v tom nie sú sami. My balíme ekologicky.

Značka RAJA je spoľahlivou firmou, s ktorou spolupracujeme už od začiatkov. RAJA nám dodáva recyklovateľné obalové materiály od škatúľ až po papierové pásky, vďaka čomu je každá zásielka bezpečná pre našu planétu. Každý pozná ten pocit, keď radosť z objednávky vystrieda starosť o to, kam s  všetkým tým materiálom, v ktorom boli produkty zabalené. S našimi balíkmi takú starosť mať nebudeš!

Ekologická výplň

Výplňovým materiálom našich balíčkov je Sizzlepak, ktorý je ekologický, odolný a ochráni tak tvoje objednané produkty. Vďaka svojmu špecifickému tvaru (harmonikovo skladané papierové prúžky) je tento výplňový materiál elastický a pôsobí ako efektívny tlmič nárazov. Vďaka tomuto absorbčnému efektu sú tvoje výrobky účinne fixované a chránené voči poškodeniu, nebudú sa v škatuli hýbať a nepoškodia sa. Je tak nielen ekologický, ale aj ekonomický a ty sa tak nebudeš musieť trápiť nad tým, kam vyhodiť zbytočný výplňový materiál.

A prečo sme sa rozhodli práve preň? Pretože každý prúžok sa skladá zo trojvrstvového papiera. Je vyrobený z 80% recyklovaného materiálu a má antistatické účinky. Je nie len efektívna výplň, ale aj dekoratívna zároveň.
Neobsahuje žiaden plast, žiadne freóny, chlór, a neznečisťuje tak životné prostredie. Je ľahko odbúrateľný a neuvoľňuje do svojho okolia jedovaté látky, takže si s ním príroda hravo poradí. Takisto chránime aj teba a žiadna súčasť tvojej objednávky tak nie je nebezpečná.

Tento Sizzlepak je navyše opätovne použiteľný a tak ho môžeš využiť aj ty – pri posielaní zásielok či balení darčekov!

Eko už na prvý pohľad

Naše objednávky balíme ekologicky a už na prvý pohľad je to jasné. Lepenkové škatule, ktoré na balenie tvojich obľúbených produktov používame, sú dokonale rozložiteľné a majú nulový negatívny dopad na naše životné prostredie. Sú ľahké, bezpečné, jednoducho sa s nimi manipuluje a navyše sa dajú používať opakovane. Vďaka svojej spoľahlivosti ich používame pravidelne a ešte sme nezaznamenali žiadnu sťažnosť, preto veríme, že naše ekologické balenie oceníš aj ty.

A to nie je všetko!

Na balenie používame aj ekologické hnedé pásky, ktoré sú kvalitné, odolné a ideálne sa hodia na uzatvorenie našich škatúľ. Aj napriek svojej pevnosti dokážeš svoju objednávku rozbaliť jednoducho a rýchlo. Každá súčasť tvojej objednávky je tak stopercentne ekologická! Skvelé, no nie?

Keďže ti okrem tvojich obľúbených produktov doma ostanú aj naše obaly, vedz, že sú dokonale recyklovateľné a rozložiteľné. Preto sa nemusíš báť vyhodiť ich – rozhodne tým neprispeješ k negatívnemu stavu nášho prostredia, práve naopak. A pokiaľ to balíček vydržal v bezchybnom stave až k tebe, pokojne škatule a výplň znova použi, budeme len radi!

Ako môžeš svoj domov zbaviť nadbytočného odpadu a používať radšej používať ekologické obaly čítaj tu.